Busch Hybrid Twister HT5854R 125 – Extra Grove Eeltfrees
Busch Hybrid Twister HT5854R 125 – Extra Grove Eeltfrees
Deze extra grove hybride frees combineert diamant en keramiek voor een snelle en toch gladde afname van dik, hard eelt. De kegelvormige Twister-kop met sleufopeningen zorgt voor optimale koeling en afvoer, in zowel de natte als droge techniek.
De Busch Hybrid Twister HT5854R 125 is bedoeld voor de eerste fase van een eeltbehandeling: het afnemen van dikke, harde eeltlagen. Het werkdeel bestaat uit een gecombineerde korrel van diamant en keramiek, galvanisch gebonden op een roestvrij stalen schacht. De diamantkorrels zorgen voor een lange levensduur van de frees, terwijl de keramiekkorrels zorgen voor een gladdere afwerking en een snellere afname.
Dankzij de eendelige constructie loopt de frees precies rond, en de sleufopeningen in de kegelvormige kop verbeteren de koeling bij natte techniek en de afvoer van slijpsel bij droge techniek. Dat betekent minder hitteontwikkeling en minder nabewerking nodig. De frees is bovendien links- en rechtsdraaiend inzetbaar.
Kenmerken:
- Korrel: extra grof (gemiddelde korrelgrootte 500 µm)
- Kleurcodering: zwart-witte ring
- Vorm: kegelvormige kop met sleufopeningen (Twister-model)
- Diameter: 12,5 mm (ISO Ø 125)
- Schacht: roestvrij staal, desinfecteerbaar en steriliseerbaar
- Draairichting: links- en rechtsdraaiend inzetbaar
- Geschikt voor nat- en droogtechniek
- Aanbevolen toerental volgens Busch: 10.000 tpm
| Artikelnummer | 038222-BSC |
|---|---|
| Dit product is ook te leasen | Nee |
| Kleurring | Wit + zwart |
| Materiaal | Keramiek / Diamant |
| Serie | Hybrid Twister |
| Merk | Busch |



